Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

ABC NIERUCHOMOŚCI

ul. Wyżynna 9 Elbląg

Mapa

55 235 45...

55 235 45 55

biuro nieczynne

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

www.abcn.pl/

Pokaż więcej

Nasi Agenci

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie

Chcesz sprzedać nieruchomość?

37

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia ABC NIERUCHOMOŚCI

Filtruj

329 000 zł61,20 m² 5 375,82 zł/m²

ABC Nieruchomości _ABC

ABC Nieruchomości _ABC

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, parter, balkon, piwnica, duży ogródek, spokojna okolica Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61,20 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Łukszty

Łukszty,warmińsko-mazurskie

240 000 zł78,93 m² 3 040,67 zł/m²

ABC Nieruchomości _ABC

ABC Nieruchomości _ABC

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:29 143 m²

wyjątkowe siedliska, prywatny staw, ogromny potencjał Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w miejscowości Łukszty, w gminie Pasłęk,...

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł35,60 m² 7 443,82 zł/m²

ABC Nieruchomości _ABC

ABC Nieruchomości _ABC

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: ogrzewanie i woda miejska, drugie piętro, mieszkanie gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż słoneczne i ciepłe mieszkanie jednopokojowe...

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł32,30 m² 5 417,96 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

mieszkanie do własnej aranżacji, dwa pokoje, przydomowy ogródek Na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 32,30m2, znajdujące się na...

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,70 m² 5 584,84 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie gotowe do wprowadzenia, w pełni umeblowane, media z miasta Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o pow. 60,70 m2...

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kupin

Kupin,warmińsko-mazurskie

149 000 zł4 100 m² 36,34 zł/m²

ABC Nieruchomości _ABC

ABC Nieruchomości _ABC

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

wydane warunki zabudowy na budowę dwóch budynków mieszkalnych, prąd, woda działka budowlana Z potencjałem koło pasłęka! Oferujemy do sprzedaży...

Szczegóły ogłoszenia

Działka Winiec

Winiec,warmińsko-mazurskie

220 000 zł1 445 m² 152,25 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

działka w niedalekiej odległości od jeziora, cisza i spokój Na sprzedaż malownicza działka nad jeziorem - Winiec, gm. Miłomłyn Zamień...

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 011 m² 79,71 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

możliwa budowa domu jednorodzinnego, rzeka Nogat Na sprzedaż: urokliwa działka budowlana - Kępa Rybacka, tuż przy rzece Nogat Oferujemy na sprzedaż...

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł67,61 m² 4 866,14 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie trzy pokojowe, pierwsze piętro, balkon Oferujemy do sprzedaży przestronne słoneczne mieszkanie trzypokojowe o pow. 67,61 m2, znajdujące się...

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²

ABC Nieruchomości _ABC

ABC Nieruchomości _ABC

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, parter, duży balkon Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne mieszkanie trzypokojowe o pow. 60 m2, znajdujące się na...

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

trzy pokoje, media z miasta, dobry standard mieszkania z częściowym umeblowaniem Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne, słoneczne mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Nowotki

Nowotki,warmińsko-mazurskie

990 000 zł119,70 m² 8 270,68 zł/m²

ABC Nieruchomości _ABC

ABC Nieruchomości _ABC

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 011 m²

nowoczesny i energooszczędny dom z odbiorem w 2017 r, panele fotowoltaiczne o mocy ponad 9kw, monitoring z alarmem, garaż blaszany Na...

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł559 m² 3 488,37 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:799 m²

Mierzeja wiślana, miejsca postojowe dla kilkunastu osób, pensjonat Oferujemy na sprzedaż dom wolno stojący pełniący rolę pensjonatu o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łęcze

Łęcze,warmińsko-mazurskie

500 000 zł5 000 m² 100 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

działka budowalna, możliwość podziału Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana wraz z działką stanowiącą drogę o łącznej pow. 5 000 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Elbląg,warmińsko-mazurskie

27,78 zł/m²54 m² 1 500 zł

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

lokal handlowo-usługowy - Stare Miasto, elbląg Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej 54 m2, usytuowany...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

379 000 zł57,68 m² 6 570,74 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

dwa pokoje w dobrej lokalizacji, media z miasta duże mieszkanie W doskonałej lokalizacji Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe...

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rogowo

Rogowo,warmińsko-mazurskie

100 000 zł1 141 m² 87,64 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

działka o pow.1141 m2 z wydanymi warunkami zabudowy Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1141 m2, znajdującą się w malowniczej...

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Łęcze,warmińsko-mazurskie

1 960 000 zł40 000 m² 49 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka pod inwestycję z pięknym widokiem na Zalew Wiślany! Na sprzedaż działka o powierzchni 4 ha, zlokalizowana w cichej i spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł63,40 m² 1 971,61 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

samodzielna część budynku z niezależnym wejściem z poziomu parteru - stanowiąca lokal mieszkalny; ogródek, budynek gospodarczy Na sprzedaż...

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł51,50 m² 4 466,02 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

mieszkanie + garaż, duży sad Na sprzedaż zadbane, 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 51,50 m2, gotowe do zamieszkania, położone w spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł34,60 m² 6 618,50 zł/m²

ABC Nieruchomości _ABC

ABC Nieruchomości _ABC

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe w centrum miasta. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow. 34,60 m2, znajdujące się na czwartym piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł1 856 m² 851,29 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 027 m²

nieruchomość usługowo-magazynowa - Elbląg Na sprzedaż nieruchomość usługowo - magazynowa o łącznej powierzchni użytkowej 1856 m2, zlokalizowana...

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł204 814 m² 6,49 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

działka rolna o pow. 20,48 hektarów Na sprzedaż działki rolne o łącznej pow. 20,48 ha, znajdujące się w malowniczej miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

26,07 zł/m²287,70 m² 7 500 zł

ABC Nieruchomości _ABC

ABC Nieruchomości _ABC

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Do wynajęcia obiekt idealny pod własną działalność obiekt Z doskonałym dojazdem, szybki wyjazd na obwodnicę elbląga Oferujemy do wynajęcia...

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł51,90 m² 7 263,97 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne, centrum miasta Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o pow. 51,90 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

Działka Marianka

Marianka,warmińsko-mazurskie

142 800 zł1 200 m² 119 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w dobrej lokalizacji przy węźle drogi ekspresowej S7 Pasłęk Północ ( naprzeciwko pola golfowego Sand Valley ). Okazja! działka...

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł36,20 m² 5 386,74 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

dwa balkony, miejsce parkingowe przynależne do lokalu, mieszkanie umeblowane gotowe do zamieszkania Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o pow. 36,20 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

5 264 400 zł1 098,30 m² 4 793,23 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 876 m²

atrakcyjna nieruchomość komercyjna, dogodny dojazd Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w Elbląg przy Al. Grunwaldzkiej - jednej...

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł36,97 m² 7 438,46 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

dwa pokoje, dobra lokalizacja, media z miasta, zasoby Sielanki Na sprzedaż słoneczne mieszkanie dwupokojowe o pow. 36,97 znajdujące się na drugim...

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł36,97 m² 8 358,13 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

zasoby Sielanki, dwa pokoje, media z miasta, po remoncie Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,97 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zastawno,warmińsko-mazurskie

849 000 zł153,15 m² 5 543,58 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom wolnostojący, przepiękna działka, staw, domek gościnny Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 153,15 m2, położony na działce...

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 390 000 zł364,97 m² 3 808,53 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:427 m²

Ponad 360 m2 powierzchni użytkowej, idealny pod handel, usługi, biuro Do sprzedaży wolnostojący budynek handlowo-usługowy o powierzchni 364,97 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł120,95 m² 9 880,12 zł/m²

ABC Nieruchomości _ABC

ABC Nieruchomości _ABC

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

apartament o pow. 120,95 m2, miejsce w hali garażowej 30 m2, dwa tarasy o łącznej pow. 22 m2, wysoki standard mieszkania, zasoby z 2020r,...

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł209,71 m² 10 729,10 zł/m²

ABC Nieruchomości _ABC

ABC Nieruchomości _ABC

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 556 m²

Nowoczesny dom z dużą działką , osiedle Dąbrowa. Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej...

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Markusy,warmińsko-mazurskie

409 000 zł61 m² 6 704,92 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

dom w zabudowie bliźniaczej z dużą działką - Markusy, 12 km od Elbląga Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 61 m2...

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł110 m² 4 081,82 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym - Brzeziny k. Pasłęka Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 110 m2, położony...

Szczegóły ogłoszenia

Działka Marianka

Marianka,warmińsko-mazurskie

130 270 zł1 861 m² 70 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka blisko Elbląga, z warunkami zabudowy. Na sprzedaż wyjątkowe działki o powierzchni 1861m2 i 1863 m2, położone w urokliwej,...

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł36,58 m² 8 611,26 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

nowoczesny budynek z windą, inwestycja Nowe Horyzonty, miejsce parkingowe, zasoby z 2025r Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł45,41 m² 5 285,18 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

dwa pokoje, media z miasta Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,41 m2, znajdujące się na trzecim piętrze w kamienicy przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. 1 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

780 000 zł202,80 m² 3 846,15 zł/m²

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

ABC NIERUCHOMOŚCI_K

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

lokal administracyjno-usługowo-handlowy o pow.202,80 m2 w centrum miasta Na sprzedaż lokal administracyjno-usługowo-handlowy z potencjałem...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna
Zamknij